O nas

Jesteśmy sklepem internetowym powstałym z inicjatywy działającej od 1996 r hurtowni biżuterii Alex Silver.

Nasza firma to rodzinny biznes, od lat prowadzona przez małżeństwo, które swoje wspólne zamiłowanie do piękna biżuterii oraz zaangażowanie do pracy przekazało młodemu pokoleniu. Aktualnie wspólnie tworzymy naszą markę i codziennie dbamy, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo,

Dzięki długoletniej współpracy z producentami krajowymi i zagranicznymi, zapewniamy biżuterię wykonaną z najwyższej jakości materiałów przy zachowaniu zadowalających cen. Od lat wprowadzamy na polski rynek, ponadczasową biżuterię i stale rozwijamy naszą ofertę. Choć podążamy za najnowszymi trendami, nie zapominamy o tym co najważniejsze.

Miłość, przyjaźń, pasja, rozwój, jakość. Dzięki wspólnym wartościom oraz dbałości o wygodę naszych klientów, dziś Alex Silver to również sklep internetowy.

Dzięki długoletniej współpracy z producentami krajowymi i zagranicznymi, zapewniamy biżuterię wykonaną z najwyższej jakości materiałów przy zachowaniu zadowalających cen. Od lat wprowadzamy na polski rynek, ponadczasową biżuterię i stale rozwijamy naszą ofertę. Choć podążamy za najnowszymi trendami, nie zapominamy o tym co najważniejsze. Miłość, przyjażń, pasja, rozwój, jakość. Dzięki wspólnym wartościom oraz dbałości o wygodę naszych klientów, dziś Alex Silver to również sklep internetowy. W sprzedaży oferujemy unikatową biżuterię wykonaną ze srebra pr. 925 oraz srebra pokrytego 24k złotem. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie również wyroby ze złota o pr.585. Niektóre z naszych kolekcji to limitowane edycje stale podążające za najnowszymi trendami, inne natomiast to ponadczasowe i uniwersalne wzory. Wśród nich znjadziecie stylowe łańcuszki, bransolteki, kolczyki, zawieszki i pierścionki. Każdy z naszych produktów powstał z myślą o kobietach, które pragną podkreślić swój wyjątkowy styl i osobowość. Niektóre wyroby zachwycają swą prostotą. Pełne wdzięku uzupełnią ubiór, zachowując minimalizm i subtelność. Inne zaś stanowią mocny akcent, podkreślając idnywidualny charakter kobiety. Jednak biżuteria nie jest przeznaczona tylko dla Pań. Od wieków wielcy panowie, królowie, szlachta nakładali różnego rodzaju biżuterię, aby zaznaczyć swój status. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć biżuterii dla Niego. Panowie co raz chętniej, chcąc podkreśliść swój indywidualny styl, sięgają po wyroby biżuteryjne. Łańcuszki, zawieszki, sygnety, medaliki, a nawet bransoletki. Wszystkie typowo męskie idealnie sprawdzą się jako dodatek do codziennej stylizacji, jak i dopełnią wyjściowy ubiór. 

W dzisijszych czasach każdy z nas dba o swój wygląd, nie zapominając o dzieciach. W naszym sklepie znajdziecie również uroczą biżuterię przeznaczoną dla najmłodszych. Wśród nich piękne emaliowane kolczyki , śliczne bransolteki na łańcuszku czy sznurku, a także cyrkoniowe zawieszki. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz życzymy udanych zakupów !

Wszystkie
zamówienia pakujemy
w pudełka firmowe
Alex Silver

Dostawa od 150zł gratis
Opakowanie prezentowe gratis
14 dni na zwrot