Dewocjonalia

Kategorie

Materiał

Kamień

Splot

Próba

Cena

  • 11,00 zł - 8 775,00 zł

Motyw

Dla kogo

Okazja

Długość

Aktywne filtry:
Pokazano 1-24 z 135 pozycji

Dewocjonalia od Alex Silver

Zapraszamy do kategorii biżuterii srebrnej oraz złotej pełnej zarówno ponadczasowych, i jak i nietypowych medalików oraz krzyżyków. Przygotowaliśmy Państwu szeroką ofertę srebrnych oraz złotych krzyżyków i medalików. Dewocjonalia wykonane ze złota próby 585 (14 karatowe) oraz srebra próby 925 najwyższej jakości. Wszystkie nasze wyroby jubilerskie wykonaliśmy dbając o najmniejsze szczegóły, tak aby posłużyły Państwu na długie lata.

Oferta medalików i krzyżyków

Oferujemy szeroką gamę medalików z Matką Boską dedykowanych typowo dla kobiet wśród nich szkaplerze, medaliki z Matką Boską Częstochowską, Matką Boską z Dzieciątkiem oraz Madonną. W naszej kategorii z dewocjonaliami nie zabraknie medalików o różnym kształcie, a wśród nich medaliki okrągłe, medalik w kształcie serca i wiele innych. Chcąc zapewnić Państwu jak największy wybór dewocjonaliów damskich przygotowaliśmy zjawiskowe medaliki i krzyżyki zdobione pięknie mieniącymi się cyrkoniami, które prócz wartości sentymentalnej posłużą jako nietuzinkowa ozdoba dekoltu. W naszej ofercie znajdą Państwo również medaliki typowo męskie np. medalik z Panem Jezusem czy medalik św. Benedykta. Te wzory, często wybierają Panowie, którzy szukają alternatywy dla tradycyjnych krzyżyków męskich, których oczywiście również nie zabraknie w naszej ofercie. Mając na uwadze, iż krzyżyki to najczęściej noszona biżuteria męska. Przygotowaliśmy szeroką ofertę zarówno krzyżyków złotych, jak i krzyżyków srebrnych, tak aby każdy z Panów mógł w naszej ofercie dewocjonaliów wybrać swój model.

Komunia Święta, Bierzmowanie, Chrzest Święty

Przygotowując ofertę nie zapomnieliśmy o jakże ważnych uroczystościach jakimi są Pierwsza Komunia Święta, Bierzmowanie oraz Chrzest Święty. Poszukując prezentów na te okoliczności, klienci w obecnych czasach stoją przed nie lada wyzwaniem. Wybór prezentów na Komunię jest tak obszerny, że nie sposób nie szukać porad u specjalistów. Jako miłośnicy tradycji, rekomendujemy prosty wybór - medalik lub krzyżyk. To pamiątki Komunii czy Chrztu, które pozostają z nami nieraz na całe życie. Pamiętajmy, że nie ma piękniejszego prezentu niż polecenie bliskiej osoby w opiekę Matki Boskiej lub Pana Jezusa. Medalik lub krzyżyk jako symbol tego pięknego gestu spełni rolę wspaniałego podarunku, który posłuży na lata i będzie stanowił piękną pamiątkę. Dbając o estetykę przygotowaliśmy specjalne pudełeczka ozdobne na biżuterię w biało-złotej kolorystyce. Polecamy skorzystanie z opcji opakowania prezentowego którą znajdą Państwo finalizując zakupy w naszym sklepie.

Biżuteria dziecięca jako pamiątka Chrztu Świętego, Komunii Świętej, Bierzmowania. KLIKNIJ

Oferta łańcuszków złotych oraz srebrnych, stanowiących dopełnienie zestawu z medalikiem czy krzyżykiem. KLIKNIJ